ברוכים הבאים   |   איך מגיעים   |   גלריית הסוויטה   |   גלריית הבקתה   |   הספא והבריכה   |   צור קשר

צימרים למשפחות עם ילדים

אם השגרה שוחקת אתכם ואתם חושבים שמגיע לכם חופש. אם אתם רוצים שקט ולא מוצאים אותו באזור המגורים. אם אתם יודעים שכבר מזמן הייתם צריכים להעניק לעצמכם את השקט לו ציפיתם – צימרים הם האפשרות המתאימה לכם ביותר. משפחות עם ילדים מוצאות את עצמן בחופשות נהדרות שנה אחר שנה ועונה אחר עונה – כאשר כל מה שנדרש הוא בירור לגבי הצימר המתאים לכם ביותר. כל צימר הינו בעל אופי ייחודי משלו ולכן הבחירה בצימר הנכון חשובה. כשיש ילדים – אזי הבחירה בצימר מתאים חשובה עוד יותר וזאת על מנת שכל ילד ימצא את התעסוקה המתאימה לו. איך בוחרים צימר כשיש ילדים בבית? ריכזנו עבורכם כמה טיפים.

הגדרת ציפיות

חשוב לוודא כי כל המשתתפים בחופשה יודעים לקראת מה הם הולכים. צימר הוא לא קמפינג מחד ומאידך איננו בית מלון ולכן כל ציפייה שכזו – לצימר או בית מלון – עשויה למצוא את מקומה באכזבה. משפחות עם ילדים חשוב כי ייפגשו בטרם היציאה לחופשה ויגדירו מראש מה כל אחד מבני המשפחה רוצה וחושב עליו בתור החופשה האידיאלית. צימרים למשפחות עם ילדים מעניקים אפשרות לגלות את החיים מחדש וזאת כאשר חלק מהצימרים מציעים הצעות ייחודיות להורים. יש ילדים שיעדיפו חופשה מרוכזת, יש ילדים תזזיתיים ואחרים אוהבים דווקא את השקט שבטבע וייהנו מטיולי הליכה. חשוב להתאים את הצימר גם לאופיים של הילדים הקטנים והגדולים יותר בבית.

הגדרת מיקום

יש לנו ארץ יפהפייה ומי שכבר הספיק לתור אותה מעט יודע כי מדובר בטיול ארוך שאינו נגמר ומקור להנאה אינסופית. משפחות עם ילדים צריכות להגדיר לעצמן מראש אילו אזורים עדיפים עליהן ואילו מהמקומות הם היפים ביותר בעיניהן. נופי הגולן אינם כנופי הגליל או הצפון בכללותו וכמותם גם אזורי הדרום השונים שכן מצפה רמון איננו כנחל שקמה ואתרים יפים אחרים. בחירה של צימר באחד מאזורי הארץ מבטיחה חופשה ייחודית שלא תימצא במקומות אחרים.

זמן

חשוב להגדיר מראש כמה זמן מוקדש לחופשה ובעקבות זאת להתכונן בהתאם. מי שיש לו זמן פנוי של שבוע לחופשה אינו כמי שיש לו זמן כחודש או סוף שבוע בודד אחד. תוכלו לגלות עולמות שלמים אם רק תתאימו את סוג החופשה שלכם לזמן המוקצב לה ותתכננו אותה כהלכה. תכנון נכון של האתרים מראש וידיעת המסלולים מבטיחה הספק גבוה שהנאה עצומה בצידו.

קראו עוד בנושא צימרים - וגם על היתרונות של בריכה ביתית בצימר
כל הזכויות שמורות לצימר בקתות עם שחר - מושב שפר 2006